14 Ocak 2019, Comment off

Evka 3 Elektrikçi

Evka 3 Elektrikçi

İzmir’de elektrik , Evka 3 elektrikçi, 7 gün 24 saat boyunca,her türlü elektrik tesisatı bakım onarım ve kurulum çalışması ile İzmir’in her yerine elektrik tamir hizmeti vermekteyiz. işimizi en iyi şekilde müşteri memnuniyetine odaklanarak yapmaktayız. İzmir’de yıllardır faaliyetini sürdürdüğümüz elektrik işleri sonucunda yüzlerce güler yüzlü müşteri elde etme başarısının sevinci ile her geçen gün daha fazla azimle çalışmaya devam ediyoruz. Altta faaliyet gösterdiğimiz ilçe ve mahallelerin listesini yazdık bizi bu  listeden arayarak bulan müşterilerimize teşekkür ederiz. 

İzmir’de elektrikçi hizmetimizi  layıkıyla yapmaktayız, İzmir’de acil elektrikçi arayanlar bize iletişim bilgilerimizden doğrudan ulaşabilirler. İzmir elektrikçi alanında uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

 7-24 ElektrikçiBina Elektrik TesisatıPlan-Proje Taahhüt işleriElektrik ArızalarıElektrik PanolarıTopraklama TesisatlarıZayıf Akım TesisatlarıTV TesisatıTelefon TesisatıAydınlatma sistemleri KurulumuYangın ihbar sistemleriSensörlü sistemlerCCTV Kamera sistemleriKartlı geçiş sistemleriGörüntülü Konuşma sistemleriElektrik malzeme montaj konularında hizmetler sunuyoruz.

Elektrikçi mi lazım? Evka 3 elektrikçi Şofben mi takılacak? Klima hattınızda sorunmu var? Piriz mi yandı? Sigorta mı attı? Hiç endişelenmeyin. Tecrübeli teknik ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. İzmir’in her bölgesine hizmet veriyoruz. Arayın 30 dk sonra adresinizde olalım.

KISACA BİZ

Evka 3 elektrikçi olarak izmir ve çevresinde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz, evlerde ve iş yerlerinde acil elektrik arızalarının tamiri işini; priz arızalarıkablo bozukluğu ve elektrikli şofben, temassızlığıelektrik sigortaları sorunlarını, internet kablo arızasıklima elektrik tesisatı ve daha fazlasını 7-24 gezici elektrik ustası ekibi ile yapmaktadır..


     NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Bizi aradığınızda sizden arızanız hakkında bilgi alıyoruz ve adresinizi rica edip 30 dk sonra evinizde oluyoruz. Ödemenizi hizmet sonunda kapıda ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Evka 3 elektrik ustası,Evka 3 elektrik tamirci

       HİZMET VERDİĞİMİZ         BÖLGELER

BAYRAKLI ELEKTRİKÇİ – BORNOVA ELEKTRİKÇİ – BUCA ELEKTRİKÇİ – ÇEŞME ELEKTRİKÇİ – ÇİĞLİ ELEKTRİKÇİ – GAZİMEMİR ELEKTRİKÇİ – GÜZELBAHÇE ELEKTRİKÇİ – KARABAĞLAR ELEKTRİKÇİ – KARABURUN ELEKTRİKÇİ – KARŞIYAKA ELEKTRİKÇİ – KONAK ELEKTRİKÇİ – MENDERES ELEKTRİKÇİ – NARLIDERE ELEKTRİKÇİ – SEFERHİSAR ELEKTRİKÇİ – SELÇUK ELEKTRİKÇİ – TİRE ELEKTRİKÇİ – TORBALI ELEKTRİKÇİ – İZMİR ELEKTRİKÇİ