14 Ocak 2019, Comment off

İzmir Elektrikçi

izmir Elektrikçi 

Elektrik arıza, santral arıza, telefon arıza, internet arıza inşaat, dekorasyon aydınlatma tüm işleriniz için uzman ekibimizce sorunsuz ve garantili bir şekilde siz müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Sizde en doğru karar için bize ulaşın. 7 gün 24 saat servisimiz yanınızda! 0 532 691 59 35 telefon numaralarından bize ulaşın, size en yakın ekip arkadaşlarımızı yönlendirelim.

Elektrikçi mi arıyorsunuz? Sigortanız mı yandı? Avizeniz mi takılacak? Elektrik tesisatınızda sorun mu var? Karanlıkta mı kaldınız? Korkmayın biz varız İzmir’in neresinde olursanız olun en kısa sürede arızanızı çözüyor sizi elektriksiz bırakmıyoruz.


ELEKTRİKÇİ HİZMETLERİMİZ

 


KISACA BİZ

İzmir’de elektrik tamiri üzerine olan şirketimiz, evlerde ve iş yerlerinde acil elektrik arızalarının tamiri işini; priz arızalarıkablo bozukluğu ve temassızlığıelektrik sigortaları sorunlarını, internet kablo arızasıklima elektrik tesisatı ve daha fazlasını 7-24 günün her saatinde gezici elektrik ustası ekibi ile yapmaktadır..


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Sitemizde bulunan telefon numaramızla çağrı merkezimizle bağlandığınızda elektrik arızanızı kısaca anlatıyorsunuz. Adresinizi alıyoruz ve gezici elektrik ustalarımızdan birini size gönderiyoruz. Hizmet ücretini arıza çözümü sonrası kapıda ödeme şeklinde yapabilirsiniz.


Servis Bölgelerimize Hızlı Erişim

Bornova Elektrikçi | Buca Elektrikçi | Karşıyaka Elektrikçi | Çiğli Elektrikçi | Karabağlar Elektrikçi |

Evka 3 Elektrikçi